Rozwijasz firmę? Masz fascynującą pracę, a może pracę, która jest jednocześnie Twoją pasją?
Opowiedz o tym.
Pokaż to - co wyjątkowe!

Indywidualne sesje wizerunkowe

Każda sesja wizerunkowa jest inna, dlatego że pokazuje to, co niepowtarzalne. Opowiadamy o Tobie, Twojej marce lub pasji, w sposób, który przyciągnie uwagę, zaintryguje przyszłych klientów, czytelników czy odbiorców.

Bądź najlepszym ambasadorem swojej marki

 

Portret fotograficzny w kontekście zawodowym ma w dzisiejszych czasach strategiczne znaczenie dla prowadzonej działalności. Nieważne, czym się zajmujesz – rozwijasz nowe projekty, prowadzisz dobrze już prosperującą na rynku firmę, działasz w sieci czy poza nią. Bez względu na to, co jest Twoim sposobem na życie, to Ty jesteś najlepszym ambasadorem swojej marki. Ujęta za pomocą zdjęć intrygująca historia osoby lub marki, przedstawiona w sposób profesjonalny i spójny wizerunkowo, wyraża więcej niż milion słów. Pamiętaj, że obraz jest zapamiętywany na dłużej i dociera szybciej niż treść, a dobre zdjęcie potrafi łatwo wyróżnić Cię na tle konkurencji.

 

Jak wyróżnić się na tle konkurencji?

 

Żyjemy w czasach dominującej roli grafiki, tzw. kultury obrazkowej. Ludzie myślą obrazami i to, co widzą, najbardziej wpływa na postrzeganie osoby, miejsca czy zjawiska. Powszechny dostęp do Internetu powoduje, że każdego dnia jesteśmy “bombardowani” ogromnymi ilościami danych, które albo przyjmujemy, albo odrzucamy. Co więc zrobić, żeby to nasze działania były zauważone? Jak wyróżnić się na tle konkurencji?

 

Indywidualna sesja wizerunkowa kluczem do sukcesu dla twojej marki

 

Sesja wizerunkowa to odpowiedź na wszystkie powyższe pytania. Mimo że sesja wizerunkowa posiada wiele elementów wspólnych ze standardową sesją biznesową, jest to proces znacznie bardziej wymagający. Kluczowa jest tutaj kreatywność i indywidualne podejście. A wszystko po to aby pokazać charakter, miejsce i specyfikę Twojej pracy. Inaczej będzie wyglądała sesja dla dentysty, inaczej dla miłośnika motocykli, a jeszcze inaczej dla prezesa firmy, czy trenera. 

 

Dobra fotografia skuteczniejsza niż słowa

 

Najważniejsze, aby fotografia nie tyle kreowała Twój wizerunek, co pokazywała, podkreślała to, co w Tobie ciekawe i fascynujące – Twoje pasje, relacje z współpracownikami czy historie, jakie chcesz opowiedzieć. Twoja osobowość, osobowość Twojej marki musi “wychodzić” na pierwszy plan, musi docierać do odbiorcy, by ludzie Ci uwierzyli, byś był wiarygodny i prawdziwy. Pamiętaj, że ludzie ufają ludziom, a nie suchym danym ze strony internetowej czy broszury. Daj się polubić – to tak niewiele, a efekty mogą przerosnąć Twoje najśmielsze oczekiwania. Pamiętaj, że dobra fotografia jest skuteczniejsza niż słowa.

 Zaufanie podstawą sesji wizerunkowej

 

Zdajemy sobie sprawę, że podjęcie decyzji o pokazaniu siebie w kontekście zawodowym niekoniecznie jest tak proste, jak mogłoby się to wydawać. Nie każdy jest od razu gotowy na to, by otworzyć się przed fotografem i pozwolić mu wejść do swojego świata w którym jest wiele obaw i skrywanych kompleksów. Kluczem do sukcesu w tym przypadku jest zbudowanie prawdziwej, opartej o zaufaniu relacji między Tobą a nami jako realizującymi sesję. Pokażemy Ci jak ustawiać się do zdjęcia, zadbamy o Twój wygląd i atmosferę. a gdy poczujesz się wystarczająco swobodnie przed obiektywem uchwycimy to na zdjęciach, które później będą pracowały dla Ciebie przemawiając najpełniej do Twoich obecnych i potencjalnych Klientów. 

Kiedy możesz wykorzystać zdjęcia z sesji wizerunkowej:

GDY tworzysz stronę www

GDY piszesz posta na facebooka

GDY przedstawiasz twoją branżę

GDY
opowiadasz
swoją historię

GDY
prezentujesz siebie czy swoją markę na instagramie

Gdy przygotowujesz ulotkę, katalog, raport, tworzysz reklamę

Najczęściej wybierane pakiety biznesowe


zamów już dziś

MINI pakiet
490

Sesja biznesowa jednej osoby

30 minutowa profesjonalna sesja zdjęciowa
4 ujęcia w wersji elektronicznej
profesjonalny retusz
1 stylizacja
wygodny system zamówień online
duża ilość zdjęć do wyboru
licencja bez ograniczeń

opcje dodatkowe

rozszerzenie pakietu o kolejną osobę 200 zł

wizaż kobiecy od 130 zł

wizaż męski od 50 zł

 

Pro Pakiet
790

Sesja biznesowa jednej osoby

1 h profesjonalna sesja zdjęciowa
sesja w studio, plenerze lub siedzibie klienta
10 wybranych ujęć w formie elektronicznej
profesjonalny retusz
3 stylizacje
wygodny system zamówień on-line
duża ilość zdjęć do wyboru
licencja bez ograniczeń

opcje dodatkowe

rozszerzenie pakietu o kolejną osobę 300zł

wizaż kobiecy od 130 zł

wizaż męski od 50 zł

ultimate pakiet
1490

Sesja biznesowa jednej osoby

do 2h profesjonalna sesja zdjęciowa
sesja w studio, plenerze lub siedzibie klienta
30 wybranych ujęć w wersji elektronicznej
profesjonalny retusz
kilka stylizacji
wygodny system zamówień online
duża ilość zdjęć do wyboru
licencja bez ograniczeń

opcje dodatkowe

rozszerzenie pakietu o kolejną osobę 500 zł

wizaż kobiecy od 130 zł

wizaż męski od 50 zł

 

Kontakt

Pracujemy mobilnie i stacjonarnie głównie we Wrocławiu lub w Warszawie. Możemy odwiedzić Cię w Twojej firmie, albo zaprosić do naszego wrocławskiego studia fotograficznego lub jeśli nie posiadasz własnej siedziby zaprosić na sesję do zaaranżowanego biura. 

monika

Wrocław
tel: +886 996 524

Przykłady

Nasze zdjęcia w praktyce

Okładka do Książki niezwykłej kobiety Grażyny Ochenkowskiej.

Baner reklamowy stworzony przez klienta z wykorzystaniem zdjęcia z sesji na potrzeby kampani reklamowej w sieciach społecznościowych. Neutralne tło, minimalizm ujęcia  wykorzystane podczas sesji studyjnej pozwoliło na umieszczenie na nim wartościowych informacji ułatwiających przekaz.