ES-MEDIA Agencja wizerunkowa

NASZE REALIZACJE

Zobacz niektóre z naszych realizacji. Oni już nam zaufali

Radca Prawny

Ewelina Miśko-Pawłowska

To była niesamowita przygoda i frajda z teamem dwóch zawodowców. Profesjonalizm, swoboda i serdeczna atmosfera obezwładniają od początku sesji. Polecam wszystkim, którzy chcą łapać chwile …..

Inspirujemy do Rozwoju

Liczy się Jakość
nie Jakoś

sesja-studyjna-wroclaw

 

 

Akademia Trenerów Sprzedaży to cykl wyjątkowych szkoleń zaprojektowanych specjalnie do potrzeb i wyzwań, przed którymi stają osoby prowadzące treningi grupowe i coachingi indywidualne dla sił sprzedaży.

Bardzo profesjonalna sesja. Jestem pod wrażeniem efektów! Otrzymałem świetne zdjęcia. W trakcie sesji dostawałem precyzyjne wskazówki co robić, żeby efekt był odpowiedni.

RADCA PRAWNY

kasiazdyb

Katarzyna Zdyb

MAKE-UP

Postawiłam na jedną kartę i postanowiłam zająć się tylko upiększaniem Pań i Panów. Dzięki temu robię to, co uwielbiam, czyli maluję. Najczęściej na śluby, urodziny, eventy, wieczory panieńskie, do sesji zdjęciowych. W wolnych chwilach organizuje także pokazy i kursy makijażu dla osób prywatnych i dla firm.

 

Twoja wizja to dla nas inspiracja.

· Doświadczenie
· Indywidualne podejście
· Ponadczasowe rozwiązania

Dobra konferencja to taka, o której mówi się znacznie więcej po jej zakończeniu niż w trakcie uprzedniej promocji.

Profesjonalny fotograf podczas wydarzenia oraz zdjęcia, które zachowają emocje uczestników są w tej materii na wagę złota. Zwłaszcza, że głównym kanałem komunikacji z klientami są media społecznościowe, która wręcz przepadają za foto-wpisami. Polecam!

ODKRYJ12.PL | EMOCJONALNEIQ.PL

Współpraca z Moniką i Agnieszką to czysta przyjemność. Podczas sesji zawsze starają się wydobyć z modela/modelki to co najistotniejsze – profesjonalizm w sesjach biznesowych, emocje w sesjach rodzinnych/narzeczeńskich i kobiece piękno w zmysłowych sesjach buduarowych. A to wszystko z ogromną dozą uśmiechu i dystansu. Polecam z całego serca.
 

www.leanstudying.pl

Pani Monika i Pani Agnieszka to profesjonalistki w każdym calu. Podczas sesji nie czułam spięcia, a wszystkie porady i sugestie okazały się strzałem w dziesiątkę. To była moja pierwsza sesja biznesowa, i nie ostatnia ale TYLKO z tym zespołem. Mój wizerunek biznesowy zyskał bardzo dużo, a przede wszystkim wszyscy pytają mnie, skąd mam takie piękne zdjęcia 
 

www.finansowanie.wroclaw.pl

Sesja z dziewczynami była niezapomnianym doświadczeniem – Agnieszka i Monika są specjalistkami w swoim fachu. Są pełne entuzjazmu i cały czas wspomagają “modela” swoimi bezcennymi wskazówkami. To pozwala poczuć się swobodnie i zapomnieć o jakiejkolwiek tremie przed obiektywem. Praca z ich zespołem to przyjemność. Z pewnością wrócę do nich na niejedną sesję.

www.radcawroclaw.com

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Dziewczyny są nie tylko są mistrzyniami fotografii, potrafią też świetnie doradzić w kwestii dobioru stylizacji do zdjęć oraz stworzyć atmosferę sprzyjającą pokazaniu na fotografiach osoby portretowanej w samych superlatywach. Jeżeli poszukujecie nieszablonowego, twórczego podejścia do fotografii kreującej wizerunek, zdecydowanie polecamy ES-Media Agencja Wizerunkowa.

www.WFSpolska.PL

Czerwona Szpilka i Es-Media
Sesja zdjęciowa odbyła się w naszym Atelier Fotograficznym we Wrocławiu. Naszym zadaniem było pokazanie Magdy jako osoby z dużym apetytem na życie, energicznej, nastawionej pozytywnie do życia i ludzi. Celebrującej swoją kobiecość, jednocześnie z dużym rozmachem i pasją realizującą swoje cele, wspierając przy okazji rozwój członkiń swojej społęczności.


www.czerwonaszpilka.pl

Sesja została przygotowana w pełni profesjonalnie. Bardzo przyjemna atmosfera pracy i swoboda. Monika i Agnieszka są otwarte na sugestie jak i potrafią narzucić swoją wizję jeżeli ktoś nie ma takiej. Bardzo duży wybór przy wstępnej selekcji i wysoka jakość docelowych zdjęć. Polecam gorąco.

A jaka będzie Twoja sesja wizerunkowa?
Zapisz się na sesję i otrzymaj wizytówkę Twojej firmy
w prezencie.

Ready to start a project?

Zacznij już dziś!