Twoja codzienność
w naszych obiektywach Opowiedz historię swojej marki.
Pokaż to, co rzeczywiste!


Portret biznesowy w Twojej siedzibie

Jesteś dumny ze swojego biura i chcesz je pokazać szerszemu gronu odbiorców? Zależy Ci na tym, żeby uchwycić cały zespół w trakcie codziennych zajęć? A może po prostu nie masz czasu na przyjazd do nas, do studia? W każdym z powyższych przypadków najlepszym rozwiązaniem będzie sesja w Twojej siedzibie.

Poprzedni
Następny


Jeżeli myślisz, że niezbędna jest nam ogromna przestrzeni i doskonałe światło, nic bardziej mylnego. Jesteśmy przygotowane na każdą ewentualność. Mając mobilne studio, potrzebujemy jedynie jedno większe pomieszczenie na czas sesji (w celu rozstawienia sprzętu i wykonania zdjęć pracowników) oraz mniejszą przestrzeń na stanowisko wizażystki. Zdajemy sobie sprawę, że każdy człowiek najbardziej komfortowo przed aparatem czuje się wtedy, gdy wygląda po prostu dobrze. Dlatego oferujemy usługę kompleksowo i przed wykonaniem zdjęć zajmujemy się również przygotowaniem makijażu. Dzięki temu Ty poczujesz się lepiej, więc i sesja przebiegnie sprawnie i w miłej atmosferze.

Makijaż i wykonanie zdjęć w przypadku kobiety to jedynie 35-45 minut, natomiast jeżeli chodzi o mężczyzn – znacznie krócej, bo między 15 a 25 minut. Biorąc pod uwagę fakt, że makijaż i sesja mogą się odbywać równolegle, nasza obecność w Twoim biurze będzie krótsza niż mogłoby się wydawać, a Ty i Twój zespół nie stracicie cennego dnia pracy.

Sesja w Twoim biurze doskonale nada się do opublikowania na stronie www firmy, w mediach społecznościowych czy materiałach marketingowych. Twoi potencjalni Klienci, widząc fotografie biznesowe tego typu, wiedzą, jak wygląda Twój standardowy dzień pracy i gdy przyjdą na spotkanie do siedziby Twojej firmy, poczują się tak, jakby już tu byli. Dzięki temu szybciej Ci zaufają i będą bardziej skłonni nawiązać z Tobą współpracę. Proste, prawda?