Pozwól poznać się z innej strony. Opowiedz swoją historię w plenerze

fotografia biznesowa

Fotografia biznesowa w plenerze

Jeśli Twoja codzienność to spotkania z Klientami w kawiarniach lub pracujesz w zawodzie, w którym większość czasu spędzasz poza biurem, może Ci się wydawać, że sesja biznesowa nie jest dla Ciebie. Pozwól nam przekonać Cię, że nic bardziej mylnego! Profesjonalna, niestandardowa sesja w plenerze, w Twoim “naturalnym środowisku” może stanowić Twój wyróżnik i przyciągnąć do Ciebie kolejnych potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Prowadzisz firmę, zarządzasz ludźmi, ale całe Twoje życie kręci się wokół wspinaczki górskiej? A może od 8 do 16 spędzasz czas przy biurku, ale od razu po pracy jedziesz na basen, by choć przez chwilę poczuć się tak, jak na wakacjach nad morzem? Czy nie sądzisz, że pokazanie Twojej pasji sprawiłoby, że dla większej ilości osób stałbyś się kimś, kogo po prostu chce się poznać?

Jest udowodnione naukowo, że ludzie chcą spotykać się z osobami podobnymi do siebie i z takimi też najczęściej prowadzą interesy. My dajemy Ci możliwość pokazania siebie, swojej historii również w plenerze. Mając mobilne studio, możemy pojechać z Tobą gdziekolwiek sobie tego życzysz i zrobić zdjęcia w takiej scenerii, jaką sobie wymarzysz. Fotografie tego typu są zdecydowanie bardziej interesujące dla odbiorcy, gdyż wyglądają bardziej naturalnie i pozwalają ludziom na poznanie Cię z zupełnie innej – niebiznesowej – strony. Umieszczone na Twojej stronie www sprawią, że zostaniesz łatwiej zapamiętany i wyróżnisz się na tle konkurencji.