Prowadzisz biznes? Szukasz pracy?
Chcesz zrobić
dobre pierwsze wrażenie,
zainteresować odbiorcę i wyróżnić się z tłumu?

Pozwól swoim zdjęciom pracować dla Ciebie.

aranz

Fotografia biznesowa

Na co zwracasz uwagę przy doborze partnerów biznesowych? Czytasz dokładnie ofertę, znajdującą się na stronie www, czy raczej skupiasz się bardziej na opiniach innych Klientów? A może, tak jak zdecydowana większość osób, patrzysz na wizerunek przez pryzmat fotografii? Zdarzyło Ci się kiedyś spojrzeć na zdjęcie i pomyśleć – “tego człowieka chciałbym poznać, widać, że jest profesjonalistą”? To jest właśnie magia – magia portretów biznesowych. Nie myśl jednak, że jesteśmy czarodziejkami – my po prostu utrwalimy to, co w Tobie najlepsze: profesjonalizm, pasję do działania, kreatywność… Obawiasz się, że ciężko będzie nam poznać Cię w tak krótkim czasie? Nie martw się – dlatego pracujemy w duecie – dwa punkty widzenia i dwa aparaty to gwarancja, że fotografie przedstawią najlepszą wersję Twojej osoby.

Aby nasze zdjęcia były ciekawe, wyjątkowe i różnorodne, bardzo często zmieniamy otoczenie sesji. Fakt, że dysponujemy mobilnym studiem i z łatwością możemy się przemieszczać, bardzo nam w tym pomaga. Nasze sesje portretowe możemy podzielić na 4 rodzaje. Każda z nich rządzi się innymi prawami i wygląda inaczej, ale dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania niemal każdego Klienta. Sesje wykonujemy w studio, w zaaranżowanym biurze, w siedzibie Klienta oraz – najciekawsze i zarazem najbardziej wymagające – w plenerze. Zobacz i zdecyduj, która sesja najbardziej do Ciebie pasuje. Jeżeli nie jesteś w pełni zdecydowany, nic straconego – jesteśmy również po to, żeby doradzić Ci na każdym etapie współpracy.

Więcej szczegółow możesz przeczytać na naszym blogu gdzie z pewnością znajdziesz wiele odpowiedzi..

portret w aranżowanym biurze

Jeśli nie posiadasz stacjonarnego biura bo pracujesz w domu lub pomieszczenia, w których pracujesz są mało atrakcyjne - mamy dla Ciebie OFERTĘ SPECJALNĄ...
NOWOŚĆ

Portret studyjnY

Sesje zdjęciowe wykonywane na jednolitym tle. Jedne z najbardziej uniwersalnych i elastycznych rozwiązań. Mają zastosowanie wszędzie od CV, profilu Linkedin, maila, roll-up po bilbord i stronę www.

portret w plenerze

Najciekawsze sesje z cyklu portretów biznesowych pokazujące Ciebie na tle ciekawych przestrzeni.

portret w siedzibie klienta

Jeśli chcesz zaprezentować się w firmowych przestrzeniach, jesteś zbyt zajęty by tracić czas na dojazdy lub pragniesz pokazać światu gdzie na codzień pracujesz i rozwijasz swą markę, ta sesja jest dla Ciebie